Ваш кошик порожній x

Про інтернет-магазин «Будкрам»

Інтернет-магазин «Будкрам» — офіційний партнер брендів Bosch, Intertool, Kaercher, лідер на українському ринку серед продажу електроінструментів, вимірювальних приладів, садової техніки, аксесуарів. З 2021 року ми продаємо виключно високоякісний, оригінальний, сертифікований інструмент з самим справедливим цінами. У нас ви можете придбати високоякісну термотехнику Bosch, Protherm, Valliant (кондиціонери, опалювальні газові та електричні котли, теплові насоси, электробойлеры, газові та електричні проточні водонагрівачі та комплектуючі), побутову техніку Bosch.

Крім продукції Bosch, ми реалізуємо інструменти, насадки та приладдя торгової марки Dremel (одного з підрозділів компанії Bosch).

З 2019 року в продаж запущено продукція вітчизняних виробників — зварювальне обладнання та аксесуари виробництва ОЗСО їм. Патона, а також оригінальний алмазний інструмент компанії DiStar, в т. ч. Baumesser, ADTnS, Mechanic. З цього ж року ми стали офіційними партнерами ОЗСО їм. Патона і DiStar. Пропагуючи й реалізуючи конкурентоспроможний продукт, ми намагаємося підтримувати українського виробника.

Гарантовано якісне обслуговування

Для Вас завжди відкриті віртуальні двері нашого онлайн-магазину budkram.ua, де продається більш 80 000 товарів. У будь-який час доби, не виходячи з будинку або офісу, Ви можете вибрати, замовити і оплатити товар. Тут ми надаємо детальну інформацію про інструмент, про його можливості і технічні характеристики, знайомимо з новинками Bosch.

Просто професійно

Звертаючись в компанію Instrumentarium, Ви можете бути впевнені, що маєте справу з професіоналами, за плечима яких по 10 і більше років роботи в продажах електроінструменту. Спеціалізуючись на продукції Bosch, ми знаємо про неї все до дрібниць. Наш персонал постійно проходить навчання, щоб на високому рівні проконсультувати Вас по різних питань щодо інструменту. Постійно розвиваючись, ми стараємося для Вас стати ще краще. Ви можете задати будь-яке питання, що стосується електроінструментів Бош, та отримайте вичерпну відповідь, навіть якщо не збираєтеся нічого купувати.

Нас рекомендують друзям

Всі клієнти постійно знаходяться в центрі нашої уваги. Для Вас постійно проходять різні акції, діють спеціальні пропозиції, є гнучка система знижок. Бажаєте стати нашим постійним клієнтом? Торгуйтеся при першій покупці, просіть знижку і отримуйте її!

Нам довіряють понад 1,5 тис компаній. Ми цінуємо кожного клієнта.

Для клієнтів B2B у нас існує спеціальний пакет сервісних програм. Для них на професійний інструмент надається 1 рік повної гарантії. Це передбачає, що у випадку якоїсь несправності ми за свій рахунок приїжджаємо, забираємо проблемний інструмент, а замість нього надаємо такий же робітник з підмінного фонду. Ми самі здаємо інструмент в сервісний центр, ремонтуємо, і повертаємо в справному стані. В результаті процес, в якому задіяно знаряддя праці, не зупиняється, клієнт отримує робочий інструмент, а ми — найдорожче — довіра клієнта.

Зручний розрахунок

З нами легко розплатитися за товар зручним для Вас способом: готівкою, безготівковим, переказом через картку (Visa, Mastercard), оплатою через термінал, частинами, у кредит. Детальніше про оплату.

Доставка без очікувань

Ми зацікавлені в тому, щоб Ви якомога швидше отримали замовлення, зроблений через Інтернет-магазин instrumentarium.com.ua. Наявність інструменту на власному складі дозволяє нам здійснювати практично експрес-доставку.

Гарантія

При покупці інструменту в будь-якому з наших магазинів Вам обов'язково заповнять офіційний гарантійний талон. Ми твердо переконані, що будь-яка покупка повинна бути максимально комфортною та безпечною. Купуючи продукцію Bosch, у Вас є можливість крім основної отримати ще 3 роки гарантії, зареєструвавшись на офіційному сайті Bosch. До речі, проходячи реєстрацію, Ви заодно переконайтеся в тому, що куплений інструмент оригінальний. А якщо Вам знадобиться допомога з реєстрацією, ми із задоволенням надамо її.

У Вас є гарантована можливість повернути придбаний товар, якщо він вас з якоїсь причини не влаштовує, в межах дії Закону України «Про захист прав споживачів».