Ваш кошик порожній x

Оплата та доставка

Способи оплати

Готівкою
Оплата готівкою проводиться при передачі товару кур'єром покупцеві в національній валюті. Фіскальний чек приходить по СМС, або видається в паперовому вигляді.

Безготівковий розрахунок
При оплаті за безготівковим розрахунком менеджер магазину, після оформлення замовлення, по електронній пошті вишле вам рахунок-фактуру, яку можна оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашого підприємства.

Рахунок буде дійсний протягом 3-х банківських днів. У разі порушення терміну оплати продавець має право: відмовитися від поставки товару і повернути покупцеві отримані грошові кошти або збільшити термін поставки товару на період, необхідний для доставки оплаченого обладнання на склад. При безготівковому розрахунку доставка замовлення можлива тільки після надходження коштів на розрахунковий рахунок компанії. При відвантаженні або доставці, разом з товаром Ви отримаєте видаткову накладну на товар.

Оплата за реквізитами на IBAN для фіз. осіб.
Ви можете здійснити оплату замовлення за допомогою переказу грошей на р/р IBAN зі своєї картки або рахунку фіз.особи.

Онлайн-оплата карткою VISA або MasterCard через платіжну систему
Фіскальний чек приходить по СМС після оплати. Комісія за оплату залежить від обраної вами платіжної системи.

Кредит / розстрочка / оплата частинами
Оформити кредит на товар, що вас цікавить, можна на термін від 3 до 36 місяців, в залежності від обраного банку і програми кредитування. Ви маєте можливість придбати бажаний товар в розстрочку / оплату частинами.

Доставка

Доставка в відділення "Нова пошта" по всій Україні. В середньому, доставка займає від 1 до 3 днів. Вартість доставки залежить від ваги і габаритів товару, а також необхідності додаткової упаковки.

Ваше замовлення ви можете отримати на відділенню або оформити адресну доставку. Підйом габаритних вантажів від 30 до 100 кг оплачується окремо. 

Кур'єрська доставка по Києву

Ми здійснюємо доставку по Києву з Понеділка по п'ятницю, з 9 до 18. Доставка здійснюється від суми покупки на 10 000 гривень нашим кур'єром по Києву БЕЗКОШТОВНО. Доставка замовлень з меншою сумою коштує від 100 до 2000 грн в залежності від габаритів і ваги товару.