Основні характеристики Einhell Аератор-скарифікатор акумуляторний GE-SA 36/35 Li - Solo 36В 35см безщітковий ножи 16шт 11.31кг (без АКБ та ЗП)
| Ціна: | 10 998 грн |
| Бренд: | Einhell |
| Тип: | Обтрачер-сар'єр |
| Тип двигуна: | Електричний (акумулятор) |
| Ширина захоплення: | 35 см |
| Рекомендована зона різання, M2: | 550 %s |
| Частота обертання двигуна: | 3300 об/хв |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Напруга акумулятора: | 18 + 18 в |
| Додатково: | Вбудована ручка для перенесення та зручності транспорту, широкі колеса чинить менший тиск на складу газону з високою швидкісною кріпотою відео -аератора на кулькових підшипниках з 24 захопленням заміни роликів без інструментів скарифікаційного валика з 16 |
| Комплектація: | травозбірник без акумулятора, зарядного пристрою аератор-скарифікатор вал для аерації вал для скарифікації |
| Діаметр передніх коліс: | 160 см |
| Діаметр задніх коліс: | 160 см |
| Вага: | 11.31 кг |
| Забарвлення: | червоний |
| Країна-виробник: | Німеччина |
Додаткова інформація
| Тип: | аератор-скарифікатор |
| Цвет: | Червоний |
| Комплектация: | без акумулятора, зарядного пристрою, травозбірник, аератор-скарифікатор, вал для аерації, вал для скарифікації |
| Тип двигателя: | електричний (акумулятор) |
| Ширина захвата: | 35 см |
| Вага: | 11.31 кг |
| Напруга акумулятора: | 18 + 18 В |
| Додатково: | Широкі колеса чинять менший тиск на газон, вбудована ручка для перенесення та зручності транспортування, Складна ручка із швидкодіючим кріпленням, Араторний валик на кулькових підшипниках з 24 ручками, Заміна роликів без інструментів, Ролик скарифікатора на шарикопідшипниках з 16 лезами із нержавіючої сталі. |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Частота обертання двигуна: | 3300 об/хв |
| Рекомендована площа підстригання, м2: | 550 %s |
| Діаметр передніх коліс: | 160 см |
| Діаметр задніх коліс: | 160 см |
Огляд Einhell Аератор-скарифікатор акумуляторний GE-SA 36/35 Li - Solo 36В 35см безщіткові ножі 16шт 11.31кг (без АКБ та ЗУ)
Безщіткові ножі для ефективної скарифікації
Аератор-скарифікатор акумуляторний Einhell GE-SA 36/35 Li-Solo оснащений надійними безщітковими ножами, які забезпечують високу ефективність скарифікації газону. Завдяки цьому садовому пристрою ваш газон буде виглядати здоровішим і красивішим.
Переваги безщіткових ножів:
- Поліпшена продуктивність
- Довгий термін служби
- Висока точність обробки
Надійність та довговічність садового пристрою
Цей акумуляторний скарифікатор GE-SA 36/35 Li-Solo з лінійки Power X-Change system (PXC) серії Expert - надійний і довговічний помічник при скарифікації газонів. Він виявляється незамінним під час роботи на одному заряді, особливо при використанні 2-х PXC акумуляторів Li-ion 18B (8,0Аh).
Плюси використання PXC акумуляторів:
- Довгий робочий термін
- Простота заряджання
- Підходить для великих площ
Легкий та зручний у використанні
Цей акумуляторний аератор-скарифікатор Einhell важить всього 11.31 кг, що робить його легким та зручним у використанні навіть для тривалих робіт на газоні. Без зайвих зусиль ви зможете зробити ваш газон ще красивішим і здоровішим.
Простота в управлінні та зберіганні:
- Складаються рукоятки для зручності зберігання
- Проста система управління
- Ергономічний дизайн
Написати відгук
Відгуки на сайті проходять модерицию, це може зайняти деякий час.