Основні характеристики Einhell Аератор-скарифікатор електричний GE-SA 1435/1 1400Вт 35см ножі 16шт 10.18кг
| Ціна: | 7 598 грн |
| Бренд: | Einhell |
| Тип: | аератор-скарифікатор |
| Тип двигуна: | електричний (мережа) |
| Ширина захоплення: | 35 см |
| Рекомендована площа підстригання, м2: | 500 %s |
| Об'єм мішка: | 28 л |
| Потужність двигуна: | 1400 |
| Додатково: | Вбудована ручка для перенесення та зручності транспортування відео -аератора на кулькових підшипниках із 24 захопленнями валиків без інструментів ролика скарафікатора на кулькових підшипниках з 16 лопатками з нержавіючої сталі. Центральна 3-ступінчаста ро |
| Комплектація: | Colleler Collector Air Scarfeter val для аерації Val для лякаючих |
| Діаметр передніх коліс: | 175 см |
| Діаметр задніх коліс: | 152 см |
| Розміри: | 58 x 55,5 x 31,5 |
| Вага: | 10,18 кг |
| Колір: | чорний з червоним |
| Країна-виробник: | Німеччина |
Додаткова інформація
| Тип: | аератор-скарифікатор |
| Цвет: | чорний з червоним |
| Комплектация: | травозбірник, аератор-скарифікатор, вал для аерації, вал для скарифікації |
| Тип двигателя: | електричний (мережа) |
| Ширина захвата: | 35 см |
| Вага: | 10.18 кг |
| Потужність двигуна: | 1400 |
| Додатково: | вбудована ручка для перенесення та зручності транспортування, Араторний валик на кулькових підшипниках з 24 ручками, Заміна роликів без інструментів, Ролик скарифікатора на шарикопідшипниках з 16 лезами із нержавіючої сталі., Центральна 3-ступінчаста робоча глибина + транспортне положення, Складена ручка з швидким кріпленням, Дво -точковий перемикач безпеки, зупиняючи ножі під час втрати контролю |
| Габарити: | 58 х 55,5 х 31,5 |
| Об'єм мішка: | 28 л |
| Рекомендована площа підстригання, м2: | 500 %s |
| Діаметр передніх коліс: | 175 см |
| Діаметр задніх коліс: | 152 см |
Einhell Аератор-скарифікатор електричний GE-SA 1435/1 1400Вт 35см ножі 16шт 10.18кг
Потужний та надійний електричний скарифікатор аератор Einhell GE-SA 1435/1
Електричний скарифікатор аератор Einhell GE-SA 1435/1 серії Expert є незамінним помічником для професійної скарифікації аерації газонів від малих до середніх розмірів для здорового газону. Цей комбінований інструмент 3-в-1 можна використовувати для скарифікації, аерації та збору трави.
Потужність та продуктивність
- Чудова потужність 1400Вт
- Робоча ширина 35см
- Ножі у кількості 16 штук
Багатофункціональність та зручність використання
- Ідеально підходить для скарифікації, аерації та збору трави
- Надійна та проста у використанні
- Підходить для газонів різних розмірів
Переваги використання Einhell GE-SA 1435/1
З використанням цього електричного скарифікатора аератора ви зможете легко та швидко забезпечити оптимальні умови для вашого газону. Завдяки його потужності та ефективності, догляд за газоном стане простіше та приємніше. Незамінний помічник для будь-якого садівника чи власника дачі.
Надійний та довговічний пристрій
Електричний скарифікатор аератор Einhell GE-SA 1435/1 - це надійний та довговічний пристрій, який прослужить вам довгі роки. Ви можете бути впевнені в його якості та ефективності.
Простота та зручність у використанні
Навіть садівник-початківець з легкістю освоїть роботу з цим скарифікатором аератором. Зручна рукоятка, легка вага та інтуїтивно зрозуміле керування роблять його ідеальним вибором для всіх категорій користувачів.
Висновок
Загальні враження від використання електричного аератора скарифікатора Einhell GE-SA 1435/1 тільки позитивні. Це надійний, потужний та зручний пристрій, який впорається з будь-яким завданням, пов'язаним із доглядом за газоном. Не пропустіть шанс покращити стан вашого газону за допомогою цього чудового інструменту!
Написати відгук
Відгуки на сайті проходять модерицию, це може зайняти деякий час.