Основні характеристики Verto Аератор-скарифікатор ручний, d15см, 27 шипів, 3.5кг
| Ціна: | 1 499 грн |
| Бренд: | Verto |
| Тип: | аератор-скарифікатор |
| Тип двигуна: | - |
| Ширина захоплення: | 44 см |
| Додатково: | циліндр із 27 шипами пригвинчується ручка з 3-х елементів |
| Вага: | 3.75 кг |
| Колір: | темно-зелений |
| Країна-виробник: | Україна |
Додаткова інформація
| Тип: | аератор-скарифікатор |
| Цвет: | темно-зелений |
| Тип двигателя: | - |
| Ширина захвата: | 44 см |
| Вага: | 3.75 кг |
| Додатково: | циліндр із 27 шипами, ручка, що пригвинчується, з 3-х елементів |
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора.
Ручний аератор VERTO, газонна ковзанка-велика, 27 шипів, діаметр 15 см 15G539 VERTO використовується для вертикуляції газону. Ця робота надзвичайно важлива для правильного зростання трави, що, у свою чергу, призводить до поліпшення зовнішнього вигляду газону.
Написати відгук
Відгуки на сайті проходять модерицию, це може зайняти деякий час.
Відгуки
Павел
28.08.2020
У великих водах, що існують від віків, серед табунів мовчазної риби у шанованих риб'ячою громадою батьків, народилася балакуща риба.
Павел
28.08.2020
У великих водах, що існують від віків, серед табунів мовчазної риби у шанованих риб'ячою громадою батьків, народилася балакуща риба.
Павел
28.08.2020
У великих водах, що існують від віків, серед табунів мовчазної риби у шанованих риб'ячою громадою батьків, народилася балакуща риба.
Павел
28.08.2020
У великих водах, що існують від віків, серед табунів мовчазної риби у шанованих риб'ячою громадою батьків, народилася балакуща риба.