Ваш кошик порожній x

У чому різниця між SDS-Plus і SDS max?

SDS призначений для більш «легкої і тонкої» роботи, в той час як SDS max — для більш складних завдань з буріння і руйнування. Цьому відповідають не тільки діаметри бурів, а й конструктивні рішення фіксації хвостовиків в патроні. Хвостовики SDS І SDS max мають різницю в діаметрі, кількості пазів, їх розмірах. Зрушення бурів SDS по своїй осі становить 1 см, у бурів SDS max це відстань коливається від 2-х до 5-й см.

Тип бурів з хвостовиком SDS plus  найчастіше використовують з інструментом вагою 2-4 кг.це легкі, «побутові» Будівельні інструменти, що мають найширше застосування. Здійснюють буріння діаметром до 26 мм, SDS-plus — найпоширеніший тип хвостовиків. Діаметр хвостовика 10 мм і він також вставляється в патрон на 40 мм.на відміну від SDS має не два, а чотири паза — два відкритих і два закритих.

Перфоратори більш "важкого" класу для складних робіт вагою від 5 кг оснащені SDS max. В основному використовується професіоналами для ударних робіт без свердління. Виконують буріння діаметром більше 20 мм.

Що значить SDS-plus 5X?

Набір бурів SDS-plus - 5x призначений для свердління отворів в бетоні, армованому бетоні, цегляній кладці за допомогою перфораторів, що мають тип кріплення SDS-plus. Бури оснащені центруючим вістрям для точного засвердлювання.

Свердло SDS plus-7X

Свердло SDS plus - 7X забезпечує виключно довгий термін служби при свердлінні залізобетону. Повністю твердосплавний наконечник з 4 ріжучими крайками зі сплаву найвищої якості, дуже стійкого до ударів. Технологія дифузійного зварювання (IDS) Bosch забезпечує надійність з'єднання наконечника з корпусом.

Свердло SDS max-4 відрізняється наконечником з 4 ріжучими крайками і довго служить при роботі по бетону

Конструкція з 4 ріжучими крайками забезпечує довгий термін служби без заїдань при свердлінні арматури Велика U-подібна спіраль збільшує термін служби і добре видаляє пил підходить для всіх SDS max перфораторів з режимом свердління.