Основні характеристики Фотоелектрична панель Ledvance M590N72LB-SF-F7-590W, Mono, Bifacial, TopCon, MBB, Halfcell, Black frame
| Ціна: | 5 040 грн |
| Бренд: | LEDVANCE |
| Тип: | Монокристалічна |
| Максимальна потужність Pmax: | 590 W |
| Напруга максимальної потужності Vmp: | 42.92 V |
| Струм максимальної потужності Imp: | 13.75 A |
| Напруга відкритого ланцюга Voc: | 51.88 V |
| Струм короткого замикання Isc: | 14.48 A |
| Максимальна напруга системи: | 1500 V |
| Температурний коефіцієнт Isc: | +0.045 |
| Температурний коефіцієнт Voc: | – 0.26 |
| Температурний коефіцієнт Pmax: | – 0.29 |
| Навантаження фронтальне: | 5400 Ра |
| Навантаження вітрове: | 2400 Ра |
| ККД: | 22.48% |
| Елементи: | 24 х 6 cells (182х91мм) |
| Покриття: | загартоване скло з антивідбивним покриттям |
| Рама: | анодований алюміній |
| Тип конекторів: | MC4 перетин 4мм2 довжина - 1200мм |
| Особливості: | захист від проникнення пилу та вологи за стандартом IP68 двостороння (BI-Facial) технологія MBB (Multi Busbar) |
| Вага: | 31.2 кг |
| Висота: | 2278 мм |
| Ширина: | 1134 мм |
| Глибина: | 30 мм |
| Країна-виробник: | Україна |
Додаткова інформація
| Ширина: | 1134 мм |
| Покрытие: | загартоване скло з антивідбивним покриттям |
| Особенности: | захист від проникнення пилу та вологи за стандартом IP68, двостороння (BI-Facial), технологія MBB (Multi Busbar) |
| Высота: | 2278 мм |
| Глубина: | 30 мм |
| Тип: | Монокристалічна |
| Вага: | 31.2 кг |
| Рама: | анодований алюміній |
| Максимальна напруга системи: | 1500 V |
| Температурний коефіцієнт Isc: | +0.045 |
| Температурний коефіцієнт Voc: | – 0.26 |
| Температурний коефіцієнт Pmax: | – 0.29 |
| Тип конекторів: | MC4, перетин 4мм2, Довжина - 1200мм |
| ККД: | 22.48% |
| Максимальна потужність Pmax: | 590 W |
| Напруга максимальної потужності Vmp: | 42.92 V |
| Струм максимальної потужності Imp: | 13.75 A |
| Напруга відкритого ланцюга Voc: | 51.88 V |
| Струм короткого замикання Isc: | 14.48 A |
| Елементи: | 24 х 6 cells (182х91мм) |
| Навантаження фронтальне: | 5400 Ра |
| Навантаження вітряне: | 2400 Ра |
Фотоелектрична панель Ledvance M590N72LB-SF-F7-590W, Mono, Bifacial, TopCon, MBB, Halfcell, Black frame
Опис продукту
Фотоелектрична панель Ledvance M590N72LB-SF-F7-590W – це інноваційний пристрій потужністю 590 Вт, виконаний за технологією N-Type TopCon. Цей модуль відрізняється двостороннім дизайном, що дозволяє генерувати на 25% додаткової енергії з тильного боку за відповідних умов.
Технологія N-Type TopCon
Ця фотоелектрична панель ґрунтується на передовій технології N-Type TopCon, що забезпечує високу ефективність роботи модуля. З ефективністю до 22,84%, дана панель є надійним та ефективним джерелом чистої енергії.
Двосторонній дизайн (bi-facial)
Двосторонній дизайн цієї панелі дозволяє їй генерувати додаткову енергію з заднього боку. Це особливо важливо в умовах, де панель може отримувати світло з усіх боків, збільшуючи загальну продуктивність.
Характеристики та міцність
Фотоелектрична панель Ledvance M590N72LB-SF-F7-590W має високу стійкість до механічних навантажень. Здатність витримувати 2400 Па вітровий вплив та 5400 Па снігове навантаження робить цей модуль надійним у різних кліматичних умовах.
Захист та довговічність
Панель має захист IP68, що забезпечує надійний захист від пилу та вологи. Крім того, загартоване скло з покриттям антивідблиску і алюмінієва рама надають цій панелі додаткову міцність і довговічність.
Гарантія
Крім всіх вищезгаданих переваг, фотоелектрична панель Ledvance M590N72LB-SF-F7-590W поставляється з гарантією на 25 років, що підкреслює якість та надійність цього продукту.
Написати відгук
Відгуки на сайті проходять модерицию, це може зайняти деякий час.