Основні характеристики Сонячна панель LG LG315N1K-A5
| Бренд: | LG |
| Тип: | Монокристалічний |
| Максимальна потужність PMAX: | 315 W |
| Максимальна напруга потужності VMP: | 32.9 V |
| Максимальний струм потужності IMP: | 9.58 A |
| Напруга відкритого ланцюга Voc: | 40.7 V |
| Струм короткого замикання Isc: | 10.12 A |
| Максимальна напруга системи: | 1000 V |
| Ефективність: | 184 W/m2 |
| Температурний коефіцієнт ISC: | +0.03 |
| Температурний коефіцієнт ЛОС: | -0.27 |
| Температурний коефіцієнт PMAX: | -0.37 |
| Навантаження фронтальне: | 6000 Ра |
| Навантаження вітрове: | 5400 Ра |
| Елементи: | 60 х 6 |
| Покриття: | загартоване скло з антивідбивним покриттям |
| Рама: | анодований алюміній |
| Тип конекторів: | MC4 |
| Вага: | 18 кг |
| Висота: | 1686 мм |
| Ширина: | 1016 мм |
| Глибина: | 40 мм |
| Країна-виробник: | Україна |
Огляд продукту: LGLG LG315N1K-A5
Пропонуємо сонячну панель LGLG LG315N1K-A5
Бажаєте модернізувати свій будинок за допомогою екологічно чистих енергетичних рішень? Тоді зверніть увагу на сонячну панель LG315N1K-A5. Завдяки передовим технологіям та чудовим характеристикам, ця сонячна панель – ідеальний вибір для вашого будівельного чи ремонтного проекту.
Основні характеристики LGLG LG315N1K-A5
Поліпшіть свій будинок за допомогою сонячної панелі LGLG LG315N1K-A5, що має такі характеристики:
- Високоефективні монокристалічні елементи
- Удосконалене покриття антивідблиску для максимального поглинання сонячного світла
- Міцна конструкція рами для тривалої роботи
Високоефективні монокристалічні елементи
LGLG LG315N1K-A5 оснащена високоефективними монокристалічними елементами, що забезпечують максимальне виробництво енергії для вашого будинку.
Завдяки високій ефективності перетворення енергії ви можете економити на рахунках за електроенергію та одночасно знижувати свій вуглецевий слід.
Удосконалене покриття антивідблиску
Завдяки вдосконаленому покриттям антивідблиску сонячна панель LGLG LG315N1K-A5 більш ефективно поглинає сонячне світло, навіть в умовах низького освітлення. Це означає, що ви можете виробляти більше енергії протягом дня, забезпечуючи собі надійне та стійке джерело енергії.
Міцна конструкція рами
Сонячна панель LGLG LG315N1K-A5 має міцну конструкцію рами, що забезпечує тривалу роботу за будь-яких погодних умов. Незалежно від того, чи стикаєтеся ви з сильним вітром або рясним снігопадом, ця сонячна панель розроблена таким чином, щоб витримувати вплив довкілля, що робить його надійним вибором для вашого будівельного чи ремонтного проекту.
Переваги сонячної панелі LGLG LG315N1K-A5
Відчуйте наступні переваги, вибравши сонячну панель LGLG LG315N1K-A5:
- Підвищення енергоефективності
- Зниження рахунків за електроенергію
- Зниження викидів вуглекислого газу
Оновіть свій будинок за допомогою сонячної панелі LGLG LG315N1K-A5 та насолоджуйтесь перевагами екологічно чистих енергетичних рішень. Завдяки високоефективним монокристалічним елементам, удосконаленому покриттям антивідблиску та міцної конструкції рами, ця сонячна панель є ідеальним вибором для будь-якого будівельного або ремонтного проекту. Перейдіть на відновлювані джерела енергії вже сьогодні та почніть економити на рахунках за електроенергію, одночасно зменшуючи вплив на довкілля.
Написати відгук
Відгуки на сайті проходять модерицию, це може зайняти деякий час.