Основні характеристики Einhell Газонокосарка+тример акумуляторна GE-CM 18/33 Li Set, PXC 18В, 1х4Аг, 33см, 30л, (3413260+3411123)
| Ціна: | 13 848 грн |
| Бренд: | Einhell |
| Тип: | газонокосарка триммер |
| Тип двигуна: | електричний (акумулятор) |
| Ширина захоплення: | 33 см |
| Мінімальна висота скошування: | 25 мм |
| Максимальна висота скошування: | 65 мм |
| Кількість установок довжини: | 5 |
| Рекомендована площа підстригання, м2: | 500 %s |
| Максимальні обороти: | 8500 хв-1 3400 об/хв |
| Об'єм мішка: | 30 л |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Напруга акумулятора: | 18 В |
| Місткість батареї: | 4 А/год |
| Додатково: | Індикатор заповнення мішка великі колеса, що не ушкоджують газон |
| Комплектація: | триммер акумулятор газонокосарка |
| Діаметр передніх коліс: | 15 см |
| Діаметр задніх коліс: | 18 см |
| Вага: | 10.75 кг |
| Колір: | червоний |
| Країна-виробник: | Німеччина |
Додаткова інформація
| Цвет: | Червоний |
| Комплектация: | акумулятор, газонокосарка, тример |
| Тип двигателя: | електричний (акумулятор) |
| Ширина захвата: | 33 см |
| Емкость батареи: | 4 А/год |
| Тип: | газонокосарка, тример |
| Вага: | 10.75 кг |
| Напруга акумулятора: | 18 В |
| Додатково: | Індикатор заповнення мішка, великі колеса, що не ушкоджують газон |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Мінімальна висота скошування: | 25 мм |
| Максимальна висота скошування: | 65 мм |
| Кількість установок довжини: | 5 |
| Об'єм мішка: | 30 л |
| Максимальні обороти: | 8500 хв-1, 3400 об/хв |
| Рекомендована площа підстригання, м2: | 500 %s |
| Діаметр передніх коліс: | 15 см |
| Діаметр задніх коліс: | 18 см |
Einell Газонокосарка триммер акумуляторна GE-CM 18/33 Li Set, PXC 18В, 1х4Ач, 33см, 30л, (3413260 3411123)
Набір Einell Power X-Change: якісні садові інструменти
Набір складається із садових інструментів серії Einell Power X-Change. Це означає, що ви отримуєте інноваційні та надійні пристрої для догляду за вашим садом.
Переваги безщіткової газонокосарки GE-CM 18/33 Li
- Високоякісне виконання
- Потужний двигун
- Надійна робота
- Довгий термін служби
Акумуляторна безщіткова газонокосарка Einell GE-CM 18/33 Li (1x4,0Ah) із серії Expert plus - це інструмент, який подарує вам площу до 500 м² без перезарядки.
Доглядайте ваш газон з легкістю
Вам більше не потрібно турбуватися про те, як утримувати газон у відмінному стані. Завдяки ультра-просунутій технології безщіткового двигуна, газонокосарка Einell GE-CM 18/33 Li робить це за вас.
Ідеальне рішення для великих площ
- Покрийте до 500 м² за один заряд
- Ідеальний вибір для великих садів
Цей набір допоможе вам легко доглядати газон будь-якого розміру, що робить його ідеальним для великих ділянок землі.
Потужний акумуляторний триммер для точного обрізання
Подбайте про місця, куди не дістає газонокосарка. Акумуляторний триммер Einell GC-CT 18/24 із серії Classic стане вам у нагоді.
Зручність у використанні
- Легкий та компактний
- Простий у догляді
Цей триммер впорається із завданням швидко та якісно, забезпечуючи вашому газону бездоганний зовнішній вигляд.
Переваги використання бездротових інструментів
Будучи бездротовими, газонокосарка та триммер із набору Einell Power X-Change забезпечують вам свободу пересування та зручність у роботі.
Портативність та мобільність
- Не треба мучитися з проводами
- Легко працювати у будь-якому місці
Звільніться від обмежень дротових пристроїв та насолоджуйтесь ефективною роботою з бездротовими садовими інструментами Einell.
Написати відгук
Відгуки на сайті проходять модерицию, це може зайняти деякий час.