Основні характеристики Газонокосарка акумуляторна Karcher LMO 36-46 Battery 18В 43см 20-70мм (без АКБ та ЗУ)
| Ціна: | 24 999 грн |
| Бренд: | Karcher |
| Тип: | газонокосарка |
| Тип двигуна: | електричний (акумулятор) безщітковий |
| Ширина захоплення: | 46 см |
| Мінімальна висота скошування: | 20 мм |
| Максимальна висота скошування: | 70 мм |
| Рекомендована площа підстригання, м2: | 650 %s |
| Об'єм мішка: | 55 л |
| Частота обертання двигуна: | 2800 об/хв |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Напруга акумулятора: | 36 В |
| Місткість батареї: | 5 А/год |
| Час заряду акумулятора (100%): | 138 хв |
| Комплектація: | травозбірник без акумулятора, зарядного пристрою мульчуючий комплект |
| Габарити: | 145,2 x 48,3 x 97,8 |
| Вага: | 18.4 кг |
| Колір: | жовтий |
| Країна-виробник: | Німеччина |
Додаткова інформація
| Тип: | газонокосарка |
| Цвет: | жовтий |
| Комплектация: | без акумулятора, зарядного пристрою, травозбірник, мульчуючий комплект |
| Тип двигателя: | безщітковий, електричний (акумулятор) |
| Ширина захвата: | 46 см |
| Емкость батареи: | 5 А/год |
| Вага: | 18.4 кг |
| Напруга акумулятора: | 36 В |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Габарити: | 145,2 x 48,3 x 97,8 |
| Частота обертання двигуна: | 2800 об/хв |
| Мінімальна висота скошування: | 20 мм |
| Максимальна висота скошування: | 70 мм |
| Об'єм мішка: | 55 л |
| Рекомендована площа підстригання, м2: | 650 %s |
| Час заряду акумулятора (100%): | 138 хв |
Газонокосарка акумуляторна Karcher LMO 36-46 Battery
Переваги газонокосарки Karcher LMO 36-46 Battery
Акумуляторна газонокосарка Karcher LMO 36-46 Battery надає дивовижну легкість у роботі, особливо при подоланні невеликих підйомів. Завдяки приводу, що підключається на заднє колесо, ви зможете легко впоратися з будь-якими складнощами і отримати ідеально красивий газон.
Міцність та маневреність
- Надійна конструкція забезпечує тривалий термін служби газонокосарки.
- Легка та маневрена модель дозволяє легко керувати інструментом.
Якість скошування газонної трави
Для газонокосарки Karcher LMO 36-46 Battery не перешкоджають навіть стебла по краях газону. Гребінки дозволяють акуратно скошувати їх, не порушуючи ідеального вигляду вашого газону.
Точність роботи
- Спеціальні гребінки забезпечують рівний та акуратний зріз газонної трави.
- Ви зможете досягти ідеальних результатів у догляді за газоном завдяки цій газонокосарці.
Легкий та зручний інструмент
Газонокосарка Karcher LMO 36-46 Battery має відмінну портативність і легкість у використанні. Ви зможете легко зберігати та переміщати її без зайвих зусиль.
Портативність та компактність
- Компактний розмір газонокосарки дозволяє зберігати її навіть у невеликих приміщеннях.
- Легка вага інструменту робить його зручним для транспортування.
Написати відгук
Відгуки на сайті проходять модерицию, це може зайняти деякий час.