Основні характеристики Karcher Газонокосарка акумуляторна LMO 4-18 Dual 18В акб 1х5А·рік 37см 25-65мм
| Ціна: | 15 999 грн |
| Бренд: | Karcher |
| Тип: | газонокосарка |
| Тип двигуна: | електричний (мережа) електричний (акумулятор) |
| Ширина захоплення: | 37 см |
| Мінімальна висота скошування: | 25 мм |
| Максимальна висота скошування: | 65 мм |
| Регулювання висоти скошування: | так |
| Максимальні обороти: | 3500 об/хв |
| Об'єм мішка: | 40 л |
| Додатково: | Ручка для перенесення Безщітковий двигун Покажчик рівня заповнення травозбірника |
| Комплектація: | травозбірник комплект для мульчування |
| Габарити: | 145.2 x 48.3 x 97.8 |
| Вага: | 14 кг |
| Колір: | жовтий |
| Країна-виробник: | Німеччина |
Додаткова інформація
| Тип: | газонокосарка |
| Цвет: | жовтий |
| Комплектация: | травозбірник, комплект для мульчування |
| Тип двигателя: | електричний (мережа), електричний (акумулятор) |
| Ширина захвата: | 37 см |
| Вага: | 14 кг |
| Додатково: | Безщітковий двигун, Ручка для перенесення, Покажчик рівня заповнення травозбірника |
| Габарити: | 145.2 x 48.3 x 97.8 |
| Мінімальна висота скошування: | 25 мм |
| Максимальна висота скошування: | 65 мм |
| Регулювання висоти скошування: | так |
| Об'єм мішка: | 40 л |
| Максимальні обороти: | 3500 об/хв |
Karcher Газонокосарка акумуляторна LMO 4-18 Dual 18В акб 1х5А·рік 37см 25-65мм
Акумуляторна газонокосарка LMO 4-18 Dual Battery: потужний та ефективний помічник для вашого газону
Кожен власник газонів мріє про професійний інструмент, що полегшить догляд за зеленими насадженнями. Kärcher представляє саме такий інструмент – акумуляторну газонокосарку LMO 4-18 Dual Battery.
Потужність та ефективність
- Потужний безщітковий двигун 36 забезпечує ефективну роботу газонокосарки.
- Робота від двох акумуляторів 18 В (не входить до комплекту) забезпечує безперервну енергію для роботи на великих площах.
Ширина косіння 37 см і регульована висота зрізу (5 рівнів, від 25 до 65 мм) дозволяють налаштувати газонокосарку під будь-які потреби догляду за газоном.
Інтелектуальна система iPower
Інтелектуальна система iPower автоматично регулює швидкість ножа для оптимальної продуктивності. Це забезпечує ідеальний зріз газону без зайвих зусиль користувача.
Функціональність та зручність використання
- Газонокосарка підтримує функцію мульчування або збирання трави в травозбірник об'ємом 40 л.
Завдяки всім цим характеристикам акумуляторна газонокосарка Kärcher LMO 4-18 Dual Battery стане вашим надійним помічником у догляді за газоном площею до 450 кв. м.
Написати відгук
Відгуки на сайті проходять модерицию, це може зайняти деякий час.