Основні характеристики Газонокосарка Karcher LMO 5-18 Комплект із двох акумуляторів 36В (18В+18В) 2х5А на рік 41см 25-70см до 550м.кв.
| Ціна: | 26 999 грн |
| Бренд: | Karcher |
| Тип: | газонокосарка |
| Тип двигуна: | електричний (акумулятор) |
| Ширина захоплення: | 41 см |
| Мінімальна висота скошування: | 25 мм |
| Максимальна висота скошування: | 70 мм |
| Рекомендована площа підстригання, м2: | 550 %s |
| Об'єм мішка: | 45 л |
| Тип ДВЗ: | безщітковий |
| Частота обертання двигуна: | 3500 об/хв |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Напруга акумулятора: | 18 В |
| Місткість батареї: | 5 А/год |
| Тривалість роботи: | 40 хв 20 хв |
| Комплектація: | травозбірник 2 акумуляторних блоки 2 зарядних пристрої мульчуючий комплект |
| Габарити: | 124,5 x 44 x 103,1 |
| Вага: | 14 кг |
| Колір: | жовтий |
| Країна-виробник: | Німеччина |
Газонокосарка Karcher LMO 5-18 Комплект із двох акумуляторів 36В (18В 18В) 2х5А на рік 41см 25-70см до 550м.кв.
Газонокосарка LMO 5-18 Dual Battery Set: потужність та ефективність
Газонокосарка LMO 5-18 Dual Battery Set оснащена двома 18-вольтними акумуляторами та потужним безщітковим 36-вольтним електродвигуном, що дозволяє ефективно обробляти газони площею до 550 кв. м.
Дане обладнання має не тільки високу продуктивність, але і легку вагу, що значно полегшує переміщення по нерівній місцевості і навколо перешкод.
Переваги газонокосарки LMO 5-18:
- Дві 18-вольтні акумулятори для тривалої роботи
- Маневрена конструкція та легка вага
- Регульована висота зрізу у шести положеннях
Універсальність та комфорт з газонокосаркою LMO 5-18 Dual Battery Set
Робоча ширина косіння цієї моделі становить 41 см, що дозволяє ефективно обробляти великі ділянки.
Завдяки можливості регулювання висоти зрізу у шести положеннях від 25 до 70 мм, ви завжди зможете підлаштовувати косіння під свої потреби.
Ергономічність та зручність використання
- Зручна рукоятка для комфортної роботи
- Легкість в управлінні та маневруванні дільницею
- Проста система заряджання акумуляторів
Гнучкість та ефективність з газонокосаркою LMO 5-18
Ця газонокосарка пропонує неперевершене поєднання гнучкості та ефективності у догляді за газоном.
З її допомогою ви зможете швидко і легко надати вашому газону охайного і доглянутого вигляду, не прикладаючи зайвих зусиль.
Екологічність та економія енергії
- Відсутність викидів та низький рівень шуму
- Економія енергії завдяки безщітковому електродвигуну
- Використання акумуляторів для мінімізації витрат
Написати відгук
Відгуки на сайті проходять модерицию, це може зайняти деякий час.