Основні характеристики Тример акумуляторний Einhell GE-CT 18/30 Li - Solo PXC 18В 30см 8500об/хв 2.1кг (без АКБ та ЗУ)
| Ціна: | 3 594 грн |
| Бренд: | Einhell |
| Тип: | тример |
| Тип двигуна: | електричний (акумулятор) |
| Ширина захоплення: | 30 см |
| Ріжуча система: | волосінь |
| Максимальні обороти: | 8500 об/хв |
| Шпулька з ліскою: | 5 м х 1.6 мм |
| Напруга акумулятора: | 18 В |
| Додатково: | Ріжуча головка з поворотною здатністю 90° Щітковий двигун Обмежувач захисту кольорів Flowerguard |
| Комплектація: | без акумулятора, зарядного пристрою триммер садовий |
| Вага: | 2.1 кг |
| Колір: | чорний з червоним |
| Країна-виробник: | Німеччина |
Додаткова інформація
| Тип: | тример |
| Цвет: | чорний з червоним |
| Комплектация: | без акумулятора, зарядного пристрою, тример садовий |
| Тип двигателя: | електричний (акумулятор) |
| Ширина захвата: | 30 см |
| Вага: | 2.1 кг |
| Напруга акумулятора: | 18 В |
| Додатково: | щітковий двигун, Ріжуча головка із поворотною здатністю 90°, Обмежувач захисту квітів Flowerguard |
| Ріжуча система: | волосінь |
| Максимальні обороти: | 8500 об/хв |
| Шпулька з ліскою: | 5 м х 1.6 мм |
Безпечний та Простий у Використанні: Тример Einhell GE-CT 18/30 Li - Solo
Потужний Інструмент для Вашого Газону
Бездротовий акумуляторний триммер лінійки Power X-Change system Einhell GE-CT 18/30 Li-Solo серії Expert є потужним інструментом, який допоможе Вам зберегти ваш газон в ідеальному стані в тих місцях, які не можуть бути оброблені за допомогою газонокосарки.
Чудова Продуктивність та Зручність
- Потужність обертання 8500 об/хв
- Довжина ріжучого елемента 30 см
- Вага тримера всього 2.1 кг
Тихий та Ефективний Тример
Тихий, безпечний і простий у використанні, триммер Einhell GE-CT 18/30 Li - Solo пропонує ідеальне рішення для догляду за вашим газоном.
Зручність Завдяки Бездротовій Технології
- Не треба турбуватися про дроти
- Змінний акумулятор для тривалої роботи
Ергономічний Дизайн та Висока Продуктивність
Тример Einhell GE-CT 18/30 Li - Solo має ергономічний дизайн, що робить роботу з ним комфортною і зручною.
Продуманий дизайн
- Регульована довжина штанги
- Зручна рукоятка
Інноваційна технологія Power X-Change
Завдяки використанню акумуляторів Power X-Change у вас завжди буде тривалий час роботи без перерв.
Написати відгук
Відгуки на сайті проходять модерицию, це може зайняти деякий час.